Jouw en mijn stad (2)

Jouw en mijn stad
wacht bij water
kom over brug
tijd en ruimte

Dichter(s): Diana Ozon

Locatie: Coördinaten: (52.37530157444865, 4.8634932530651565)

Taal: Nederlands

Datum geplaatst: 31 mei 2026

Relatie met locatie: Poëzie Op De Stoep (PODS) - Jan van Galenstraat

Initiatiefnemer: Granate Foundation

Opmerkingen of wetenswaardigheden: Dit straatgedicht lag vanaf september 2019 eerst op de Korte Zoutkeetsgracht. Het was onderdeel van Poëzie op de Stoep langs tramlijn 3. Die lijn werd niet veel later opgeheven, de tegels werden een keer gelicht en weer herplaatst. De tekst hield moedig stand maar uiteindelijk in de loop van 2025 was de tekst verdwenen. Het is nu herplaatst, dicht bij het Westelijk Marktkanaal en de brug daar over heen.

Meer info: - https://granate.nl/2026-jan-van-galenstraat; - gedicht bij onthulling op de eerste locatie: https://straatpoezie.nl/gedicht/jouw-en-mijn-stad/; - en de langzame aftakeling aldaar in beeld: https://www.diana-ozon.nl/?e=1292

Terug naar overzicht
Vind je dat er informatie over dit gedicht ontbreekt? Stuur een mail naar info@straatpoezie.nl met de titel en locatie van het gedicht en de aanvullende informatie.